"Będę strażakiem" Quentin Gréban


Będę strażakiem
Quentin Gréban


Wydawnictwo Media Rodzina
Tłumaczenie Natalia Zmaczyńska
Data wydania 20/03/2018
Liczba stron 32

Bajka opowiada o misiu, którego największym marzeniem jest zostanie, jak sam tytuł wskazuje, strażakiem. Na początku nie wydaje się dobrym materiałem na strażaka.. do czasu ☺️
Przychodzę do Was z kolejną świetną książką dla małych dzieci. "Będę strażakiem" ze względu na swoją małą objętość, ale jednocześnie wielki format, mało treści a dużo ilustracji idealnie nadaje się dla małych dzieci. Moja córeczka ma ponad rok, a ta pozycja bardzo przypadła jej do gustu. Bajka jest krótka przez co za jednym razem przeczytałam jej całą książkę. Chętnie oglądała również ogromne i piękne ilustracje w niej zawarte. Starszym dzieciom również powinna się spodobać, zwłaszcza tym, którzy marzą o zostaniu strażakiem.
Muszę wspomnieć jeszcze o pięknym wydaniu tej książeczki. Twarda oprawa, na co zwracam szczególną uwagę przy książkach dla dzieci, cudowne ilustracje i ciekawa treść sprawią, że niejedno dziecko będzie z tej pozycji zadowolone.

Jeśli macie dzieci, rodzeństwo czy małych moli książkowych w swoim otoczeniu, którym chcecie sprawić prezent to pamiętajcie o "Będę strażakiem"! 🚒
Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Media Rodzina za egzemplarz.Komentarze

 1. Piękne wydanie. Dziękuję za recenzję. Powoli zaczynam rozglądać się za prezentami na dzień dziecka. Myślę, że ta książeczka będzie idealnym prezentem dla zapalonego strażaka w wieku 3 lat .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że ta książeczka będzie idealna dla takiego małego strażaka :)

   Usuń
 2. Mój chrześniak również ma 3 lata i fascynują go samochody strażackie.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie ta książeczka na pewno mu się spodoba :)

   Usuń

Prześlij komentarz

instagram