"Będę strażakiem" Quentin Gréban

by - maja 18, 2018


Będę strażakiem
Quentin Gréban


Wydawnictwo Media Rodzina
Tłumaczenie Natalia Zmaczyńska
Data wydania 20/03/2018
Liczba stron 32

Bajka opowiada o misiu, którego największym marzeniem jest zostanie, jak sam tytuł wskazuje, strażakiem. Na początku nie wydaje się dobrym materiałem na strażaka.. do czasu ☺️
Przychodzę do Was z kolejną świetną książką dla małych dzieci. "Będę strażakiem" ze względu na swoją małą objętość, ale jednocześnie wielki format, mało treści a dużo ilustracji idealnie nadaje się dla małych dzieci. Moja córeczka ma ponad rok, a ta pozycja bardzo przypadła jej do gustu. Bajka jest krótka przez co za jednym razem przeczytałam jej całą książkę. Chętnie oglądała również ogromne i piękne ilustracje w niej zawarte. Starszym dzieciom również powinna się spodobać, zwłaszcza tym, którzy marzą o zostaniu strażakiem.
Muszę wspomnieć jeszcze o pięknym wydaniu tej książeczki. Twarda oprawa, na co zwracam szczególną uwagę przy książkach dla dzieci, cudowne ilustracje i ciekawa treść sprawią, że niejedno dziecko będzie z tej pozycji zadowolone.

Jeśli macie dzieci, rodzeństwo czy małych moli książkowych w swoim otoczeniu, którym chcecie sprawić prezent to pamiętajcie o "Będę strażakiem"! 🚒
Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Media Rodzina za egzemplarz.Może Cię zaintersować:

4 komentarze

 1. Piękne wydanie. Dziękuję za recenzję. Powoli zaczynam rozglądać się za prezentami na dzień dziecka. Myślę, że ta książeczka będzie idealnym prezentem dla zapalonego strażaka w wieku 3 lat .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że ta książeczka będzie idealna dla takiego małego strażaka :)

   Usuń
 2. Mój chrześniak również ma 3 lata i fascynują go samochody strażackie.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie ta książeczka na pewno mu się spodoba :)

   Usuń