Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest szczurek? | Anita Głowińska

"Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest szczurek?"
Anita Głowińska

Ilustracje Anita Głowińska
Wydawnictwo Media Rodzina

Pluszowy szczurek się zgubił! By go znaleźć Kicia Kocia i Nunuś muszą zajrzeć wszędzie! Do szafek, wanny, lodówki, piekarnika, garnka, pralki a nawet do ubikacji.

Przychodzę do Was z nową Kicią Kocią, której zapewne nie muszę przedstawiać. Przynajmniej rodzicom małych dzieci. Kicia Kocia jest po prostu przez nie uwielbiana. Dlatego jestem pewna, że ta książka będzie ich ulubioną. W tej pozycji czeka na dzieci aż 57 otwieranych okienek. Są to najróżniejsze miejsca w całym domu, w których znajdują się różne przedmioty. Jednak jak wspominałam wcześniej, zajrzeć trzeba wszędzie, by pomóc Kici Koci i Nunusiowi znaleźć pluszowego szczurka.

Moja lenka ma 1,5 roku i jest tą książeczką zachwycona, właśnie ze względu na otwierane okienka. Wczoraj całą godzinę spędziłyśmy na przeglądaniu w kółko tej pozycji ☺️ Format jest bardzo duży, ilustracje ładne i kolorowe, a historia bardzo krótka i zrozumiała dla najmłodszych czytelników.

Rodziców małych miłośników Kici Koci przekonywać nie muszę- wiecie, że ta pozycja musi się znaleźć w Waszym domu. Jeśli jednak nie znacie tej serii, a macie w swoim otoczeniu małe dzieci to koniecznie musicie przyjrzeć się tym książeczkom. Naprawdę warto ☺️Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Media Rodzina.Komentarze

Prześlij komentarz

instagram