Seria "Do Uszka Maluszka" Izabela Michta

Dzisiaj chcę Wam pokazać świetną serię "Do Uszka Maluszka", która jak już się pewnie domyślacie skierowana jest do najmłodszych, ciekawych świata czytelników.


Do Uszka Maluszka
Jajo
Przyjaciele
Obiad

Izabela Michta
Wydawnictwo Skrzat


"Do Uszka Maluszka" dedykujemy wszystkim małym odkrywcom, którzy chcą poznawać świat pełen dźwięków! Za sprawą mnóstwa różnorodnych onomatopei dziecko będzie mogło usłyszeć otaczającą je rzeczywistość, a dzięki wyrazistym i uroczym ilustracjom dowie się, jak ona wygląda.

"Obiad" opowiada o tym jak Kuba i Ala wraz z mamą szykują się na odwiedziny dziadka. Z tej okazji mają w planach przygotować pyszny obiad.


"Przyjaciele" to opowieść o Kubie, który ma zamiar zaprosić swoich przyjaciół do wspólnej zabawy.


"Jajo" opowiada o przygodzie psa i kota, którzy znaleźli.. jajo.

Historie są bardzo krótkie, co jest ich plusem. Moja córeczka ma ponad rok i jeszcze nie jest zainteresowana na tyle książkami, by długo słuchać jak jej czytam. Zdecydowanie bardziej interesuje ją przewracanie stron i oglądanie obrazków. Za to starsze dzieci (około 2 lat) na pewno zainteresują.. dźwięki. Bohaterom tych historii ciągle towarzyszą dźwięki- przy wyciąganiu garnka z szafki, myciu buzi czy podczas spania. Wszystkie te dźwięki w książce są napisane dużą, kolorową czcionką.
W tej serii ukazały się również trzy inne tytuły- Adaś, Spacer i Tata, które na pewno zagoszczą w biblioteczce Lenki.

Ceny książek są naprawdę niskie, ilustracje ładne, a historie krótkie i ciekawe. Najmłodsi czytelnicy będą na pewno z tych książeczek zadowoleni ☺️

Za książeczki dziękuję Wydawnictwu Skrzat.


Komentarze

 1. Ciekawa książeczka, bardzo ładne wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za miłą recenzję =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa i barwna seria :-)
  Z pewnością spodobałaby się mojej córeczce i z zapałem opowiadałaby, co znajduje się na tych przepięknych ilustracjach :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto po nie sięgnąć, naprawdę są świetne :)

   Usuń
 4. Fajne:) i ładne ilustracje :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram