NAUKA PRZEZ ZABAWĘ? Z PLATFORMĄ EDUKACYJNĄ SQULA TO MOŻLIWE!

Jeśli macie dzieci w wieku przedszkolnym bądź szkolnym (1-6 klasa szkoły podstawowej) to ten wpis w szczególności powinien Was zainteresować.
Squla to platforma edukacyjna dzięki której dzieci uczą się przez zabawę. Wiedza przychodzi niemal sama, bo dzieci korzystając z platformy chętniej się uczą.

Jakie są plusy platformy edukacyjnej Squla?
+ zawiera prawie 60 000 quizów i zadań dostosowanych do wieku i tempa nauki dziecka
+ można z niej korzystać na wielu urządzeniach- tablecie, komputerze czy telefonie
+ obejmuje program nauczania wszystkich przedmiotów szkolnych w klasach 1-6 oraz edukacji przedszkolnej (matematyka, j. angielski, j. polski, j. niemiecki, historia i społeczeństwo, muzyka, plastyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, kompetencje XXI)
+ zawiera interaktywne filmy, gry i quizy zachęcające dzieci do nauki przez zabawę
+ rodzice mogą monitorować postępy w nauce dziecka
+ rodzice mogą wyznaczać cele i zachęcać dziecko do nauki, wysyłając mu motywujące wiadomości
+ prawidłowe odpowiedzi nagradzane są wirtualnymi monetami, które później dziecko może wymienić na prezenty np. karty prezentowe czy bilety do kina
+ platforma jest łatwa w obsłudze

Jakie są minusy platformy edukacyjnej Squla?
Według mnie nie ma żadnych. Jednak wiele osób może być rozczarowanych, że za dostęp do platformy trzeba płacić. Według mnie nie są to duże pieniądze, a efekty w nauce na pewno będą zauważalne. Jeśli wykupi się abonament roczny to jeden miesiąc kosztuje 14,99 zł. Wybierając abonament półroczny jeden miesiąc to koszt 21,99 zł. Jeśli chcemy wybrać abonament miesięczny wówczas jego cena wynosi 24,99 zł. Czy to dużo? Według mnie nie, zwłaszcza jeśli dziecko będzie zadowolone z tej platformy i chętnie będzie się uczyło. Oczywiście nie ma mowy o kupowania "kota w worku". Przed zakupem można wypróbować wersję testową Squli.

          Mój brat chodzi do 5 klasy szkoły podstawowej. Wypróbowaliśmy platformę i Adaś był z niej zadowolony. Poziom nauki powoli wzrastał. Na początku pojawiały się zadania, które rozwiązywał wręcz bez zastanowienia, jednak później pojawiały się coraz trudniejsze zadania nad którymi musiał się dłużej zastanowić. Zdecydowanie największym według niego plusem jest możliwość zbierania wirtualnych pieniędzy, które potem można wymienić na nagrody :)

Tutaj macie link przekierowujący Was do tej platformy.
 Dajcie znać w komentarzach  czy wypróbujecie tę platformę edukacyjną razem ze swoim dzieckiem/ rodzeństwem :)

Komentarze

 1. Słyszałam o tej platformie wiele dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje dzieciaki korzystają z tego w szkole.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna platforma,polecę ją znajomym którzy mają dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. O muszę przetestować na swoim dziecku! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram