Harry Potter: Różdżki. Kolekcja


Harry Potter: Różdżki. Kolekcja

Monique Peterson

Tłumaczenie Michał Koper
Wydawnictwo Slovart
Data wydania 21/11/2018
Liczba stron 154

Każda różdżka ma swoją historię
W filmach o Harrym Potterze każda różdżka jest wyjątkowa, tak jak czarodziej czy czarownica, którzy nią władają – od eleganckiej różdżki Hermiony Granger pokrytej pięknie wyrzeźbionymi winoroślami, po złowieszcze różdżki śmierciożerców. Zostały zaprojektowane i wykonane przez artystów plastyków, tak aby odzwierciedlały charakter właściciela.

Jeśli jesteś fanem Harrego Pottera, a w Twoje ręce nie trafiła jeszcze powyższa książka to koniecznie musisz nadrobić zaległości! Harry Potter: Różdżki to pozycja wręcz idealna dla wszystkich miłośników tej serii. Jest to iście kolekcjonerskie wydanie, które z pewnością będzie przepięknie zdobiło każdą biblioteczkę. 

Bez różdżek czarodzieje nie władaliby swoją pełną mocą. Różdżka to siła, przedłużenie myśli i ucieleśnienie charakteru jej posiadacza. Każda różdżka ma swoją własną historię, a książka Harry Potter: Różdżki przybliża czytelnikom każdą z nich. Dzięki tej pozycji zgłębisz wiedzę na temat techniki władania różdżką, dowiesz się co nieco odnośnie pojedynków na różdżki, ale przede wszystkich poznasz historię różdżek, które należą do mniej i bardziej znanych bohaterów tej serii.

Każdej różdżce poświęcone są dwie strony. Na jednej stronie widnieje fotografia różdżki, a na drugiej znajduje się zdjęcie jej właściciela wraz z opisem różdżki, krótką informacją na temat jej posiadacza i ciekawostkami z planów filmowych. Bez wątpienia wydanie tej pozycji "robi robotę". Jestem niemal pewna, że bez tak cudownego wydania ten, swego rodzaju, kolekcjonerski album, nie robiłby takiego wrażenia. Z ogromną przyjemnością pochłaniałam kolejne strony tej pozycji, zachwycając się różnorodnymi różdżkami oraz ciekawostkami na ich temat. Harry Potter: Różdżki to pozycja idealna dla wszystkich miłośników Harrego Pottera, dzięki niej będziecie mogli znów wrócić do tego niesamowitego świata i dowiecie się kilku ciekawych rzeczy, których w książkach z tej serii nie znajdziecie.

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Media Rodzina.Komentarze

Prześlij komentarz

instagram