Zbuduj dom Muminków i przenieś się w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa

Gdy myślami powracam do lat dzieciństwa, przed oczami pojawiają mi się między innymi Muminki (pod postacią serialu animowanego, bo z książkami niestety wtedy nie miałam do czynienia, ale nadrabiam to teraz ze swoimi córeczkami!). Opowieści o uroczej rodzinie Muminków i ich przyjaciołach stworzone przez Tove Jansson to ponadczasowe historie, które wielu ludzi wspomina z sentymentem. W końcu dostarczyły nam mnóstwa przeżyć i bezbrzeżnej radości!

Domek Muminków

Muminki to dla mnie kwintesencja wolności, beztroski i prawdziwej dziecięcej magii. Gdy byłam dzieckiem opowieści o tych stworzeniach traktowałam po prostu jak świetną rozrywką. Teraz, gdy nadrabiam z moimi córeczkami wszystkie części książek, dostrzegam, jaka niesamowita mądrość płynie z tych historii, np. to jak ogromną siłą jest przyjaźń, miłość i rodzina. Przygody tych niepowtarzalnych bohaterów uczą empatii. Pokazują, że nawet w obliczu niewyobrażalnych trudności można odnaleźć w sobie odwagę, która pomoże przezwyciężyć trudne momenty, udowadniając przy tym, że jesteśmy szczęściarzami, gdy w najbliższym gronie mamy ludzi, którzy się o nas troszczą.

„Jutro będzie nowy, długi dzień.
Twój własny, od początku do końca.
To przecież bardzo przyjemna myśl”

(Tatuś Muminka i morze).

Muminki to dla mnie kwintesencja wolności, beztroski i prawdziwej dziecięcej magii. Gdy byłam dzieckiem, opowieści o tych stworzeniach traktowałam po prostu jak świetną rozrywką. Teraz, gdy nadrabiam z moimi córeczkami wszystkie części książek, dostrzegam, jaka niesamowita mądrość płynie z tych historii, np. to jak ogromną siłą jest przyjaźń, miłość i rodzina. Przygody tych niepowtarzalnych bohaterów uczą empatii. Pokazują, że nawet w obliczu niewyobrażalnych trudności można odnaleźć w sobie odwagę, która pomoże przezwyciężyć trudne momenty, udowadniając przy tym, że jesteśmy szczęściarzami, gdy w najbliższym gronie mamy ludzi, którzy się o nas troszczą.

Domek Muminków

Domek Muminków

Najnowsza kolekcja De Agostini obudziła we mnie wiele wspomnień związanych z tą serią. Dzięki prenumeracie mogę od podstaw zbudować wiernie odwzorowany domek Muminków. Każdy szczegół, od elewacji zaczynając, na meblach i dodatkach kończąc, jest wykonany z niezwykłą dbałością. Pierwsze numery prenumeraty już do nas dotarły i mogę napisać, że budowanie domku swoich ulubionych bohaterów z dzieciństwa jest niesamowitym doświadczeniem. Dodatkowo to świetna okazja do spędzenia miło czasu ze swoim dzieckiem. Lena ma sześć lat i z przyjemnością pomaga mi w budowaniu. Obie nie możemy doczekać się efektu końcowego! ☺
Tak wygląda wizualizacja gotowego domku Muminków:

Domek Muminków

Domek Muminków

Kolekcja De Agostini
„Przecież żyje się i tak, niezależnie od wszystkiego. Według mnie chodzi o to, żeby mnóstwo ważnych, bardzo istotnych rzeczy, które każdego z nas stale otaczają, umieć przemyśleć, przeżyć, zdobyć” (Pamiętniki Tatusia Muminka).

Jeśli również chcecie przeżyć jedyną w swoim rodzaju sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa, zamówcie prenumeratę i wprowadzicie do zamówienia kod MUMINKIPROMO2023.
I pamiętajcie, ta kolekcja to nie tylko imponujący domek, ale również liczne ciekawostki i historie dołączone do każdego numeru prenumeraty.

Domek Muminków

Prenumeratorzy otrzymują także prezenty, np. sprzęt kuchenny czy żywność, aby kuchnia naszych zabawek była dobrze wyposażona. Prenumerata PREMIUM wzbogaci Wasze domki o dodatkowe figurki, między innymi Buki, Paszczaka, Mimbli czy Too-tiki, a dzięki płatności kartą lub opcją PayPal otrzymacie sześć muminkowych magnesów oraz notes. W prenumeracie wszystkie numery są tańsze niż w kiosku, a pierwszy z nich kosztuje w promocyjnej cenie tylko 4,99 zł.
Odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania znajdziecie na stronie internetowej De Agostini.

Doek Muminków

Jeśli martwicie się, czy dacie sobie radę ze składaniem, uwierzcie mi, nie ma się czego bać! Instrukcje doskonale pokazują krok po kroku, co należy zrobić. Wszystkie czynności są pokazane na zdjęciach, więc nie ma mowy o żadnej pomyłce. Wysokość złożonego domku wynosi aż 68 centymetrów.
Bez dwóch zdań będzie to najpiękniejsza ozdoba w pokoju moich dziewczynek!
Nie traćcie czasu i czym prędzej przenieście się w magiczny świat Muminków!

Zamówcie prenumeratę już dziś!
Pamiętajcie o dodaniu do zamówienia kodu MUMINKIPROMO2023.

Post powstał we współpracy z firmą De Agostini.

Komentarze

  1. Muminki.... To moje dzieciństwo. Co prawda jako dziecko inaczej je odbierałam, jak dla mnie były troszkę straszne. Teraz z pozycji dorosłego człowieka mam do nich sentyment. Koleżanka mieszka w Finlandii, gdzie Muminkowe gadżety są w każdym sklepiku z pamiątkami. Fajny pomysł na składany domek. Jak widać Muminki są nieśmiertelną zabawką, która zawsze znajdzie swoich zwolenników :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram