Taką, jaka jesteś | Klaudia Bianek

Taką, jaka jesteś to piękna, ciepła historia o uczuciu, które odnalazło wreszcie właściwą drogę.

Taką, jaka jesteś


Taką, jaka jesteś

Klaudia Bianek
Cykl: Życie po tobie (tom III)
Wydawnictwo Czwarta Strona
Data wydania 23/03/2021
Ocena 8/10

Pozwól mu pokochać Cię taką, jaka jesteś.
Eliza i Filip to zakochana w sobie do szaleństwa para, która sporo razem przeszła, ale mimo wielu problemów ci dwoje nigdy nie przestali wierzyć, że uda im się wszystko poukładać i zbudować wspólnie silny i trwały związek.
Nie spodziewali się jednak, że los okaże się znacznie mniej cierpliwy i postanowi przyspieszyć bieg wydarzeń, stawiając całą relację w nowym świetle. Wydaje się, że to właściwy moment na wiążące deklaracje...
Tymczasem rodzina Elizy wciąż zmaga się z konfliktami i niezażegnanymi sporami. Okazuje się, że czas nie potrafi uleczyć wszystkich ran i często do wybaczenia niezbędne są szczera rozmowa i dużo dobrych chęci... Czy rodzice i dzieci spotkają się wreszcie w jednym spokojnym i kochającym domu?

~~~

    Taką, jaka jesteś to trzecia i ostatnia część przepięknej serii, w której odnajdziesz wszystkie odcienie miłości, wiele trudnych tematów i ogrom emocji. Spośród wszystkich trzech tomów to właśnie Taką, jaka jesteś poruszyła mnie najbardziej. Klaudia Bianek ma niebywały talent do tworzenia pięknych i poruszających życiowych powieści. W jej książkach każda czytelniczka odnajdzie cząstkę siebie i utożsami się z bohaterami, ponieważ dotykają ich problemy, z jakimi każdy z nas może mieć (bądź już miał) do czynienia w prawdziwym życiu. Tym samym książki Klaudii udowadniają, że nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze można zrobić coś, co pokrzepi nasze serce i sprawi, że smutki odejdą w zapomnienie.

    Jeśli lubisz powieści obyczajowe, to seria pastelowa Klaudii Bianek na pewno przypadnie Ci do gustu, ale koniecznie przeczytaj ją chronologicznie, bo ta historia absolutnie zasługuje na to, by poznać ją w całości, od początku do końca. Ponadto do pełnego zrozumienia trzeciej części i połączenia wszystkich elementów układanki konieczna jest znajomość poprzednich części, bo Taką jaka jesteś nawiązuje fabułą do poprzednich, równie emocjonujących tomów.

Czwarta strona

    Taką, jaka jesteś to cudo, zarówno pod względem oprawy jak i treści. W tej serii nie brakuje emocji, cudownych bohaterów, trudnych tematów, dylematów, rozterek i prawdziwych relacji międzyludzkich. Relacji, które często nie należą do najserdeczniejszych. Postaci są z krwi i kości. Poznając ich losy, czytelnik czuje, że ma do czynienia z prawdziwą osobą, która posiada zarówno wady jak i zalety. W książkach Klaudii pojawiają się również czarne charaktery, które sprawiają, że ma się ochotę nimi potrząsnąć i przemówić im do rozumu. Ciekawą postacią jest Eliza, która czasami mnie irytowała, innym razem jej współczułam, a jeszcze innym kibicowałam jej i popierałam decyzje, które podejmowała. Niezależnie od tego, jakie w danym momencie towarzyszyły mi emocje związane z Elizą, nie opuszczało mnie przekonanie, że jest to bohaterka sklejona z prawdziwych doświadczeń i uczuć.

Taką, jaka jesteś to niesamowicie piękna klamra, spinająca historie dwóch poranionych dusz. 🤎

Recenzja powstała we współpracy z Wydawnictwem Czwarta Strona.

Komentarze

instagram