"Legendy Archeonu. Nocne słońca" Thomas Arnold | [ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]

by - września 06, 2019

Z przyjemnością informuję, że blog maobmaze objął patronatem najnowszą książkę Thomasa Arnolda Legendy Archeonu. Nocne Słońca, czyli kontynuację rewelacyjnej pierwszej części tej serii- Legendy Archeonu. Strach stary i nowy.
Do tej pory Thomas Arnold jest znany głównie z rewelacyjnych thrillerów, m.in. Horyzont umysłu i Mauzoleum, ale wierzcie mi na słowo, że mroczna fantastyka, również jest jego mocną stroną!
Bądźcie czujni, wkrótce na blogu pojawi się recenzja Nocnych Słońc, teraz natomiast zapraszam Was do zapoznania się z moją opinią na temat pierwszej części- klik.Legendy Archeonu. Nocne Słońca
Thomas Arnold
Wydawnictwo Vectra
Liczba stron 864
Data premiery 15/09/2019

Po upadku Hellekina Królestwem Archeonu, do niedawna uznawanym przez wielu za centrum świata, zaczęli władać padlinożercy. Jedynie czasem płoszyła ich Śmierć, gdy przechadzała się zarastającymi drogami i zaglądała do opuszczonych chat w poszukiwaniu bytów, które postanowiły rzucić jej wyzwanie – skryć się przed zagładą, jaką horda sprowadziła na te ziemie.

Archeończycy, którzy przeżyli czarną falę, wierzyli, że po śmierci przywódcy Venenów jego słudzy wrócą do tuneli i tam dokonają żywota. Tymczasem mroczne legiony jedynie się przegrupowały – generałowie odzyskali wolną wolę, co doprowadziło do licznych konfliktów. Rozpoczęły się walki o strefy wpływów, a głównym obiektem sporu stała się przerzedzona wojną ludność Archeonu.Na początku każdy pragnął jedynie przeżyć, lecz ci, którym się udało, szybko pojęli, że to śmierć jest łaską, a nie życie.Nie zabraknie oczywiście niespodzianek dla Was.
Wkrótce ruszy rozdanie, w którym do wygrania będą Legendy Archeonu. Nocne słońca.

Może Cię zaintersować:

1 komentarze