Bluszcz | Anna H. Niemczynow [ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]

by - czerwca 18, 2018

Kochani, z przyjemnością informuję, że blog maobmaze objął patronatem medialnym nową książkę Anny H. Niemczynow "Bluszcz". Jest to pozycja, która (jestem tego pewna) wielu kobietom pozwoli odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę do walki o godne i szczęśliwe życie ♥️
Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z twórczością Ani to koniecznie musicie to nadrobić. Tutaj znajdziecie moją recenzję debiutanckiej książki tej autorki- "W maratonie życia". A jeśli jesteście ciekawi wywiadu, który przeprowadziłam z Anią to serdecznie zapraszam Was tutaj.


"Bluszcz"
Anna H. Niemczynow
Data premiery 02/07/2018
Wydawnictwo Videograf
Liczba stron 448

Julita przez wiele lat nosi maskę szczęśliwej żony i matki. Wierzy, że jej poświęcenie wystarczy do zbudowania trwałego małżeństwa oraz pełnej miłości rodziny. Elżbieta, bezdzietna, żyjąca samotnie lekarka, boryka się z myślami, które w jej głowie urastają do rangi problemu niepozwalającego cieszyć się z codzienności. Życiowe blokady przyjaciółek są efektem podjętych w młodości decyzji…
opis z okładki

Na okładce pojawi się również moja pierwsza rekomendacja:
"Anna H. Niemczynow poruszyła w tej książce bardzo ważne tematy i pokazała jak ogromny wpływ na dorosłe życie, mają wartości wpajane nam w dzieciństwie. Bluszcz to życiowe porażki, smutek, rozpacz, przemoc, problemy,  ale również piękna przyjaźń, bezgraniczna miłość, siła, odwaga i wdzięczność. Momentami smutna, czasami zabawna, ale co najważniejsze- bez tonu cukru, ta historia jest po prostu do bólu prawdziwa. Bluszcz zmusi cię do refleksji nad własnym życiem i nie pozostawi cię obojętnym.

Magdalena Zeist, www.maobmaze.pl"Oczywiście nie zabraknie również niespodzianek dla Was. Wkrótce pojawią się rozdania w których do wygrania będzie "Bluszcz".


"Bluszcz" możecie już zamówić przedpremierowo na empik.com, link tutaj
Recenzja książki pojawi się niebawem na blogu.

Może Cię zaintersować:

2 komentarze